PRIMAL PICTURES Anatomy Veritabanı
Primal Picture Anatomy Veritabanı Ekim ayı sonuna kadar, Üniversitemiz akademisyen, öğrenci ve araştırmacılarının kullanımına yönelik deneme erişimine açılmış bulunmaktadır.  Aşağıda erişim linkini ve veritabanıyla ilgili içerik bilgisini görebilirsiniz.  

Erişim linki:  http://anatomy.tv/

Primal Picture eğitim uzmanı tarafından yapılacak sunumlarla bu deneme erişimi süreci daha verimli ve etkili bir şekilde gerçekleşebilir. Aşağıda sunumlarla ilgili duyuruları görebilirsiniz.
 
 

Deneme Erişiminden en iyi şekilde yararlanın!
Aramaların sonuçlarının elde edilmesine ilişkin ileri ipuçları ve bu eşsiz deneyim için canlı bir web seminerine katılın

9 Ekim saat 10: 00’da TSİ (Türkiye Saati İle)

Kayıt ol>


10 Ekim Saat 15:00’da TSİ (Türkiye Saati İle)
Kayıt ol>
 
 
 

 

 

PRIMAL PICTURES 3D ANATOMİ VERİTABANI: İnsan anatomisine ait tüm katmanları interaktif bir şekilde modelleyerek tıp uzmanlarının çalışmalarında katkı sağlar. Aynı zamanda tıp eğitiminde kullanılabilecek ve tıp öğrencilerinin yetiştirilmesi sürecine destek verecek benzersiz bir AKADEMİK kaynaktır. 3 Boyutlu Anatomi Atlası Primal Pictures dünyadaki en kapsamlı ve Peer-Review’dan geçmiş tek anatomi veritabanıdır. Görsellerin doğruluğu (accuracy) en üst düzeydedir; bu nedenle akademik makalelerde kullanımı teşvik edilmektedir. İçeriğinde  İnsan anatomisi ile ilgili 400,000’den fazla görüntü, tamamı multimedya üzerine kurulmuş kas yapısı ve işleyişi, biyomekanikler, cerrahi müdahaleler ve fizyolojik süreçlerle ilgili animasyonlar, MR görüntüleri 6,500’den fazla 3 boyutlu anatomik yapı bulunmaktadır.

Erişim Adresi: http://anatomy.tv/

Deneme Erişimi Dönemi: 1 EKİM – 30 EKİM 2019